medale

10 czerwca w Dworze Targowskich w Tokarni odbyła się wyjątkowa uroczystość wręczenia medali „Za Zasługi dla Obronności Kraju” rodzicom z terenu Gminy Tokarnia, których troje lub więcej dzieci, wzorowo pełniło służbę wojskową i tym samym zasłużyło się dla obronności Rzeczpospolitej Polskiej.

Zaproszenia na seminarium

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje MAŁOPOLSKIE SEMINARIUM LIDERÓW LOKALNYCH AKTYWNYCH DLA ROZWOJU, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2019 roku w godzinach od  16:00 do 19:00 w sali obrad Sejmiku Województwa Małopolskiego w budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie, przy  ul. Racławickiej 56.

UWAGA! Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne AKCJA SPRZĄTANIA BESKIDU WYSPOWEGO - przełożona zostaje na następny tydzień - środa 22 maja.

komputer

Szanowni Państwo,

 


dzisiaj zaczynamy komunikować się z Państwem przy pomocy nowej strony internetowej. Jesteśmy głęboko przekonani, iż zarówno nowa forma jak i treści zawarte na naszej stronie przypadną Wam do gustu. Szczególnie zapraszamy do śledzenia Wiadomości dnia gdzie bedą się ukazywać najświeższe wiadomości z Naszej Gminy oraz Kalendarza samorządowego, gdzie będą zamieszczane informacje o planowanych wydarzeniach.

Obecnie ze względu na dużą ilość informacji i danych trwa migracja informacji ze starej wersji strony do nowej. Poprzednia strona Gminy Tokarnia nie będzie już aktualizowana. Dostęp do poprzedniej wersji strony będzie możliwy jeszcze przez 3 miesiące. Po tym okresie stara wersja strony zostanie wyłączona


Z wyrazami szacunku
Wójt Gminy Tokarnia
mgr inż. Marek Kluska