plakat projektu

"Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS wraz z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności ogłasza konkurs “DZIAŁAJ LOKALNIE 2021” w powiecie myślenickim w partnerstwie z gminami Myślenice, Dobczyce, Siepraw.

W ramach programu Działaj Lokalnie przyznajemy dofinansowanie lokalnym organizacjom oraz inicjatywom obywatelskim, które animują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego.

W tym roku zapraszamy do skorzystania z nowej ścieżki Dziedzictwo - Archiwizacja, której partnerem jest Centrum Archiwistyki Społecznej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu  dostępne są na naszej stronie Fundacji Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS  

Wnioski można składać wyłącznie w generatorze dostępnym pod linkiem http://system.dzialajlokalnie.pl do dnia 21 maja 2021 roku.

Zapraszamy do składania wniosków!
Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS zaprasza wszystkich zainteresowanych na udział w webinarze wprowadzającym DZIAŁAJ LOKALNIE 2021 z nową ścieżką - archiwizacja i dziedzictwo.
W ramach ścieżki beneficjenci będą mogli otrzymać wsparcie merytoryczne oraz dofinansować tworzenie archiwów lokalnych.
 
Miło nam zakomunikować, że ścieżkę Dziedzictwo – Archiwizacja wdrażamy przy współpracy z Centrum Archiwistyki Społecznej – będziemy wspierać beneficjentów programu do tworzenia lokalnych archiwów – warsztatowo i konsultacyjnie, w zakresie, m.in.: jak wykorzystać bezpłatne aplikacje do inwentaryzacji i upowszechniania dziedzictwa lokalnego.
 
Data szkolenia: 5 maja 2021
Godzina: 15:00
Na webinar obowiązują zapisy.
Link do formularza zapisu: https://tiny.pl/rssx5
Webinar odbędzie się online, na platformie cyfrowej Zoom.
Osoby, które zapiszą się na webinar otrzymają link do spotkania przesłany na wskazany przez uczestnika adres mailowy.

Szczegóły webinaru znajdą państwo na stronie: https://tiny.pl/rss4w
Pytania prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Webinar poprowadzi: Alina Słowik (przedstawicielka Fundacji ARTS) oraz przedstawicielki Centrum Archiwistyki Społecznej.
"SZKOLENIE JEST BEZPŁATNE SERDECZNIE ZAPRASZAMY"

źródło informacji: Fundacja Sztuki, Przygody i Przyjemności ARTS