17 marca odbył się w Tokarni kolejny Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn (35 +). W turnieju wzięły udział drużyny z Łętowni, Pcimia i Tokarni.
Zawody rozpoczęły się meczem zespołu z Tokarni, który zmierzył się z drużyną z Pcimia. Pierwszy set wygrała drużyna przyjezdna 25:21, prowadząc pewnie od początku do końca. W drugim secie po dwóch zmianach personalnych ( rozgrywającego i atakującego), gospodarze wygrali 25:17, by przegrać kolejny set.
Następny znowu wygrała Tokarnia i drużyny przystąpiły do decydującej fazy rozgrywki, w której bezdyskusyjnie lepsza była drużyna gospodarzy. W tym secie po raz kolejny dał o sobie znać najskuteczniejszy zawodnik turnieju Dariusz Dragosz zdobywając efektownymi atakami kilka punktów pod rząd. W rezultacie Pcim przegrywał już w  dącydującym piątym secie 0:10! Po kilku minutach najbardziej zacięty mecz zakończył się zwycięstwem Tokarni 3:2.
      Kolejny mecz drużyna Pcimia wygrała z Łętownią 3:1 i czekała niecierpliwie na kolejne rozstrzygnięcia. Natomiast ostatni decydujący pojedynek Tokarnia wygrała z Łetownią 3:0. Nie oznacza to jednak przyjemnego spacerku dla faworyta, bowiem aż dwa sety skończyły się na przewagi i zawodnicy musieli wykazać się dużym opanowaniem, zaangażowaniem i konsekwencją w grze.
      Nagrody i dyplomy wręczył na zakończenie zawodów dyr. GOKiS w Tokarni Stanisław Winter. Seniorem zawodów został waleczny i niezastąpiony Wojciech Kozak z Pcimia.