logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 30.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia obejmujący następujące zagadnienia:

  • łamanie przepisów porządkowych przez osoby gromadzące się w rejonie obiektów użyteczności publicznej tj. Plac zabaw przy Dworku Targowskich, rejon boiska KS Beskid Tokarnia, boiska Orlik wraz z przyległym placem zabaw.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych

plakat ćwiczeń

W dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się ćwiczenie taktyczno-specjalne Renegade/Sarex-21 z zakresu przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym z powietrza oraz prowadzenia akcji poszukiwawczo-ratowniczych na obszarze lądowym i morskim.

ilustracja Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany plan działań priorytetowych dla miejscowości  Bogdanówka, Skomielna Czarna, Tokarnia, Więciórka , Zawadka.

ilustracja Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został przedłużony plan działań priorytetowych dla miejscowości Krzczonów obejmujący zagadnienia:

ilustracja organiacja ruchu

W związku z rozpoczętym remontem mostu w centrum Tokarni na drodze powiatowej Nr K 1685 Pcim Jordanów oraz K 1922 Tokarnia - Więciórka zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu.