ilustracja Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany plan działań priorytetowych dla miejscowości  Bogdanówka, Skomielna Czarna oraz Tokarnia.

plakat kursu

Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że po raz czwarty zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS,

logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia, Bogdanówka oraz Skomielna Czarna obejmujący następujące zagadnienia:

  • przeciwdziałanie zaśmiecaniu miejsc dostępnych dla publiczności, głównie przystanków autobusowych, obiektów sportowych.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych

ilustracja plan dziłania priorytetowego

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych informuje, że został opracowany „Plan działania priorytetowego” dla rejonu służbowego nr 12, który obejmuje w okresie od 1.08.2022 do 30.01.2023 następujące zagadnienie: Spożywanie alkoholu w rejonie placówek handlowych znajdujących się w miejscowości Tokarnia oraz Skomielna Czarna.

logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 30.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia obejmujący następujące zagadnienia:

  • łamanie przepisów porządkowych przez osoby gromadzące się w rejonie obiektów użyteczności publicznej tj. Plac zabaw przy Dworku Targowskich, rejon boiska KS Beskid Tokarnia, boiska Orlik wraz z przyległym placem zabaw.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych