herb Gminy Tokarnia

Szanowni Państwo, Dziś już wiemy, że przez najbliższe dni i tygodnie będziemy musieli zachować szczególną dbałość o nasze zdrowie. Bardzo Państwa proszę, by wszystkie apele o zachowanie ostrożności traktować bardzo poważnie. Każdy z nas jest odpowiedzialny nie tylko za swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych, ale też za osoby, z którymi kontaktujemy się w miejscach publicznych.

Dlatego bardzo proszę o dopilnowanie, by dzieci i młodzież, które przez dwa tygodnie nie będą chodzić na lekcje, pozostały w domach. Dorosłych, którzy muszą wychodzić z domu, proszę o unikanie miejsc zatłoczonych i stosowanie się do wszystkich zaleceń służb sanitarnych, szczególnie tych związanych z zachowaniem higieny.

Apeluję także do wszystkich, aby – jeżeli sprawa nie jest pilna – odsunęli w czasie załatwianie spraw urzędowych. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że osoba stojąca obok Państwa w kolejce lub korytarzu  jest zdrowa.

Przypominamy również o możliwości załatwiania spraw urzędowych przez ePUAP oraz drogą mailową, telefoniczną lub za pomocą Poczty Polskiej. Apelujemy jednocześnie do wszystkich mieszkańców, którzy planowane wizyty w Urzędzie Gminy mogą odłożyć, aby to zrobili.

Wójt Gminy Tokarnia

(-) Marek Kluska