logo Projektu OZE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa zachęca do udziału w projekcie OZE organizacje pozarządowe, które są zainteresowane montażem instalacji fotowoltaicznych. Nabór wniosków o dofinansowanie w ramach projektu pn. "Montaż instalacji OZE na obszarze LGD Turystyczna Podkowa" potrwa do końca lutego 2021 r.

1. Kto może skorzystać z dofinansowania?
Z dofinansowania mogą skorzystać organizacje pozarządowe działające na obszarze LGD Turystyczna Podkowa.
2. Jakich instalacji dotyczy nabór?
Nabór dotyczy montażu instalacji fotowoltaicznych odpowiadającym potrzebom organizacji (w zakresie od 6,5 kWp do 10 kWp).
3. Jaka jest wysokość dofinansowania?
Dzięki uczestnictwu w projekcie można uzyskać dofinansowanie w wysokości ok. 44% kosztów.
4. Jak zgłosić się do projektu OZE?
Chęć udziału w projekcie należy zgłosić, składając deklarację przystąpienia do projektu, która jest dostępna pod adresem: https://oze.turystycznapodkowa.pl/aktualnosci/998/dofinansowanie-do-paneli-fotowoltaicznych-dla-organizacji-pozarzadowych. Formularz należy przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź pocztą lub posłańcem na adres: Stowarzyszenie LGD Turystyczna Podkowa, Lubień 34, 32-433 Lubień.
5. Jakie są ramy czasowe naboru?
Zgłoszenia można składać do końca lutego 2021 r.
6. Gdzie można uzyskać informacje o projekcie?
Informacje można uzyskać, odwiedzając stronę www.oze.turystycznapodkowa.pl, pod nr telefonów: 690 898 307, 603 219 938 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
7. Dlaczego nasz projekt?
Ponieważ zapewniamy:
⦁ wysokiej jakości instalacje fotowoltaiczne
⦁ obsługę formalności związanych z dofinansowaniem
⦁ wieloletnią gwarancję na sprzęt oraz montaż
⦁ wsparcie techniczne i serwisowe
A przede wszystkim mamy doświadczenie we współpracy z mieszkańcami i organizacjami z obszaru LGD. Setki budynków na naszym obszarze korzysta już z urządzeń dofinansowanych w ramach naszego projektu OZE.

Czerpiąc energię elektryczną z odnawialnych źródeł, można znacznie obniżyć koszty utrzymania budynku, a przy tym wdrożyć ekologiczne i innowacyjne rozwiązania na lata. Dołącz do nas!


Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa