plakat akcji

Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza do wspólnego zaśpiewania hymnu 11 listopada w południe, w ramach akcji „Niepodległa do hymnu". Pomimo obostrzeń chcemy podtrzymać tradycję i uczcić ten wyjątkowy dla Rzeczpospolitej dzień.

Narodowe Święto Niepodległości możemy uczcić bez wychodzenia z domu. W południe 11 listopada Mazurek Dąbrowskiego wybrzmi na antenach najważniejszych polskich stacji radiowych i telewizyjnych, dzięki czemu możliwe będzie przyłączenie się do akcji „Niepodległa do hymnu” i zaśpiewanie w domu, na balkonie, na podwórku. Muzyka łączy, muzyka sprawia, że jesteśmy razem. Bądźmy więc - dla Niepodległej!

Informacje: Biuro Programu Niepodległa

herb Gminy Tokarnia

ZARZĄDZENIE   Nr 23/2020  Wójta Gminy Tokarnia z  dnia  02 listopada 2020 r. w sprawie: zamknięcia Urzędu Gminy Tokarnia dla Petentów Urzędu w związku z zagrożeniem zakażenia wirusem SARS-CoV i wzrostem zachorowań na wywoływaną nim chorobę COVID-19 w okresie od dnia 03 listopada 2020 roku do odwołania.

Logo Projektu OZE

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa ogłasza nabór uzupełniający do projektu pn. "Montaż instalacji OZE na obszarze LGD Turystyczna Podkowa".

ilustracja zaproszenie na seminarium

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w III Małopolskim Seminarium Liderów Aktywnych dla Rozwoju, które odbędzie się 22-23 października. Tegorocznym tematem naszego seminarium jest „E-lider, e-sołtys, e-obywatel”. Gościem specjalnym seminarium będzie Pani Ewa Wachowicz. Wszyscy uczestnicy naszego spotkania live otrzymają upominki książkowe (z autografem!).

Zapraszamy do rejestracji przez stronę internetową: https://app.evenea.pl/event/seminariumliderow/

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja będzie możliwa jedynie do 19.10.2020 do godz. 12.00.

WUP Kraków