plakat projektu Trenuj jak żołnierz

Projekt „Trenuj jak żołnierz” to ciekawa propozycja dla każdego, kto ukończył 18 lat i ma obywatelstwo polskie

ilustracja Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany plan działań priorytetowych dla miejscowości  Bogdanówka, Skomielna Czarna oraz Tokarnia.

ilustracja plan dziłania priorytetowego

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych informuje, że został opracowany „Plan działania priorytetowego” dla rejonu służbowego nr 12, który obejmuje w okresie od 1.08.2022 do 30.01.2023 następujące zagadnienie: Spożywanie alkoholu w rejonie placówek handlowych znajdujących się w miejscowości Tokarnia oraz Skomielna Czarna.

plakat kursu

Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że po raz czwarty zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS,

logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia, Bogdanówka oraz Skomielna Czarna obejmujący następujące zagadnienia:

  • przeciwdziałanie zaśmiecaniu miejsc dostępnych dla publiczności, głównie przystanków autobusowych, obiektów sportowych.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych