plakat kursu

Placówka Terenowa KRUS Myślenice, informuje że po raz czwarty zostanie przeprowadzone losowanie nagród dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS,

ilustracja plan dziłania priorytetowego

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych informuje, że został opracowany „Plan działania priorytetowego” dla rejonu służbowego nr 12, który obejmuje w okresie od 1.08.2022 do 30.01.2023 następujące zagadnienie: Spożywanie alkoholu w rejonie placówek handlowych znajdujących się w miejscowości Tokarnia oraz Skomielna Czarna.

logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 30.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia obejmujący następujące zagadnienia:

  • łamanie przepisów porządkowych przez osoby gromadzące się w rejonie obiektów użyteczności publicznej tj. Plac zabaw przy Dworku Targowskich, rejon boiska KS Beskid Tokarnia, boiska Orlik wraz z przyległym placem zabaw.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych

logo Policja

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach informuje, że w związku z wprowadzeniem Zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20.06.2016 r. został opracowany aktualny plan działań priorytetowych dla miejscowości Tokarnia, Bogdanówka oraz Skomielna Czarna obejmujący następujące zagadnienia:

  • przeciwdziałanie zaśmiecaniu miejsc dostępnych dla publiczności, głównie przystanków autobusowych, obiektów sportowych.

Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach

Rewir Dzielnicowych

plakat ćwiczeń

W dniach 17-21 maja 2021 r. odbędzie się ćwiczenie taktyczno-specjalne Renegade/Sarex-21 z zakresu przeciwdziałania zagrożeniom terrorystycznym z powietrza oraz prowadzenia akcji poszukiwawczo-ratowniczych na obszarze lądowym i morskim.