plakat Dożynki Powiatowe 2023

Już 27 sierpnia na placu rekreacyjnym przy stadionie GKS Beskid Tokarnia odbędą się XXIII Dożynki Powiatowe.

Zaczynamy mszą św. W Kościele Parafialnym pw. Matki Bożej Śnieżnej w Tokarni o godz. 13:00, następnie:

• 14:00 Przemarsz korowodu dożynkowego z Kościoła Parafialnego pw. Matki Boskiej Śnieżnej w Tokarni na plac rekreacyjny przy stadionie GKS Beskid Tokarnia,
  • 14:45 Oficjalne otwarcie XXIII Dożynek Powiatowych,
  • 15:00 Tradycyjna prezentacja grup wieńcowych- Powiatowy Konkurs Wieńca Dożynkowego,
  • 17:00 Występy artystyczne. Wręczenie nagród,
  • 20:30 Koncert gwiazdy wieczoru: Zespół GÓRALSI,

Dożynkom towarzyszyć będzie degustacja potraw regionalnych, liczne atrakcje dla dzieci, w tym WAWEL TRUCK oraz wystawa firm i podmiotów związanych z produkcją i przetwórstwem rolniczym.
Starostwo Powiatowe w Myślenicach - Powiat Myślenicki oraz Marek Kluska Wójt Gminy Tokarnia zapraszają na wydarzenie!